Poukaz

Dostali jste od lékaře poukaz na naši ortopedickou pomůcku a nevíte co dál? Nezoufejte, je to snadné.

Poukaz potřebujeme dostat k nám na firmu. A to dvěma způsoby:

1) Přinést poukaz osobně

Je to nejsnadnější varianta – a pomůcku si rovnou osobně vyzvednout. V tomto případě si můžete pomůcku vyzkoušet, pomůžeme Vám zvolit správnou velikost, případně pomůcku individuálně upravit tak, aby co nejlépe plnila svoji funkci. V případě individuálně zhotovených ortopedických vložek je tento postup dokonce nezbytný.

Pozor, v tomto případu individuálního zaměření je potřeba přijít k nám na provozovnu v dopoledních hodinách !

2) Poukaz zaslat k nám do firmy

Zašlete poukaz třeba v obálce na naši adresu REGECO, Dřevařská 18b, 602 00 Brno (pokud se nemůžete dostavit osobně) a my vám pomůcku pošleme na vámi udanou adresu. K poukazu přiložte co nejvíce informací (např. změřené míry končetiny, délku chodidla, apod.), které nám umožní co nejlépe pochopit váš problém a vybrat tu nejvhodnější pomůcku. Nejlépe připište i váš telefon, email, abychom se s vámi mohli spojit v případě nejasností.

V tomto případě je nelepší způsob vybrat si pomůcku přímo v našem eshopu, kde jsou na výběr rozměry, a do poznámky na konci objednávky uveďte „mám poukaz“ a tento poukaz nám zašlete na naši adresu REGECO, Dřevařská 18b, 602 00 Brno. Jakmile k nám poukaz  dorazí, vaše objednávka bude obratem vyřízena.